Ilgalaikio sekso trūkumo žala organizmui.

Ilgalaikio sekso trūkumo žala organizmui.

Stresas ir depresija

Seksas – viena geriausių natūralių priemonių nuo streso. Sekso metu smegenys gamina džiaugsmo hormonus. Žinoma, endorfinų gali trūkti ir dėl intensyvios įtampos, nemalonumų ir kitų nervinių priežasčių.

Imuniteto nusilpimas

Seksas suaktyvina organizmo apsauginius mechanizmus ir padeda išvengti peršalimų, gripo epidemijų. Kurie užsiima seksu bent 2 kartus per savaitę, imuninė sistema būna 30 proc. stipresnė.

Širdies ir kraujagyslių ligos

Reguliarus lytinis gyvenimas sumažina kraujo spaudimą, palaiko kraujagyslių tonusą ir padeda išvengti infarkto ir insulto. Seksas nuslopina stresą, kuris ir būna pagrindinė širdies ligų priežastis.

Nemiga

Miego sutrikimai – dažniausia depresijos, streso ar tiesiog teigiamų emocijų trūkumo pasekmė. Seksas padeda išsigydyti miego sutrikimus.

Antsvoris

Kita vertus, lytinis aktas – tai savotiškas fizinis krūvis, deginantis kalorijas. Stresas dėl intymaus gyvenimo trūkumo verčia persivalgyti, piktnaudžiaujant saldumynais ir riebiais produktais. Mat endorfinų trūkumą organizmas stengiasi kompensuoti riebalais ir angliavandeniais.

Potraukis alkoholiu

Sekso trūkumą būna linkusios kompensuoti ne tik pyragėliais ir šokoladu, bet ir alkoholiu. Mažas alkoholio kiekis padeda užmigti ir atsipalaiduoti, o didesnis daro žalą organizmui.

Lėtinės ligos

Dėl sutrikusios hormonų pusiausvyros sustiprėja mėnesinių skausmai. Seksas slopina skausmus.

Ankstyvas senėjimas

Kas labiausiai išduoda moters amžių? Žinoma, kad jos odos būklė. Sekso metu gaminasi hormonai, kurie skatina kolageno susidarymą. Jie pagreitina odos atsinaujinimą.

Prasta odos būklė

Europos šalių mokslininkai ištyrė, kad ilgalaikis sekso trūkumas moters organizme sutrikdo hormonų pusiausvyrą.

Pridėti komentarą

Jūsų emeil adresas nebus skelbiamas